Szlachetna paczka

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Życzenia

Rock na baggnie

Aktualności

Jak zdolną młodzież mamy w Mońkach mogli przekonać się uczestnicy wycieczki zorganizowanej w sobotę 15 grudnia, przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego.

Głównym celem wycieczki było obejrzenie sztuki teatralnej „Tango Piazzola” w teatrze Rampa, w której jedną z głównych ról grał moniecczanin Rafał Supiński. Spektakl był elektryzującym, muzyczno-tanecznym przedstawieniem do muzyki Astora Piazzolli, legendarnego argentyńskiego geniusza tanga, którego utwory zna cały świat. Po przedstawieniu uczestnicy wycieczki mieli okazję spotkać się z młodym aktorem i osobiście pogratulować występu. Sam Rafał był bardzo pozytywnie zaskoczony faktem, że aż tyle osób przyjechało podziwiać jego występ na scenie.

Uczestnicy wycieczki zwiedzili także Zamek Królewski i podziwiali bajkową świąteczną iluminację stolicy. Pomimo chłodu i marznącego deszczu wycieczka była bardzo udana.

Szczególne podziękowania należą się kierowcy firmy Kurier Jankowski, Panu Adamowi Jabłońskiemu, który w tak trudnych warunkach atmosferycznych szczęśliwie dowiózł nas do Moniek.

W niedalekiej przyszłości będziemy organizować kolejne wyjazdy i wycieczki w celu zwiększenia dostępności do dóbr kultury mieszkańcom powiatu monieckiego.

Prezes Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
Anna Porębska

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Rock na baggnie

Aktualności

Spotkanie w sprawie organizacji festiwalu Rock na Bagnie 2013

W dniu 30.11.2012r. z inicjatywy Prezesa Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego w siedzibie Biebrzańskiego Parku Narodowego w Osowcu Twierdzy odbyło się spotkanie organizacyjne odnośnie przyszłorocznej III edycji festiwalu Rock na Bagnie. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizatora festiwalu p. Anna Porębska – Prezes Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego i p. Jacek Żędzian – dyrektor artystyczny festiwalu, Starostwa Powiatowego w Mońkach – wicestarosta Robert Sidorski, p. Roman Skąpski – dyrektor i p. Andrzej Grygoruk - wicedyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego, mjr Bogdan Ożlański i p. Wiesław Malinowski – przedstawiciele Jednostki Wojskowej w Osowcu, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu p. Adam Grabowski oraz przedstawiciel gminy Goniądz p. Grzegorz Mocarski.

Spotkanie miało charakter roboczy. Określono główne kierunki wspólnych działań, wstępnie zatwierdzono lokalizację na terenie byłej strzelnicy w jednostce wojskowej w Osowcu, określono zakres współpracy poszczególnych instytucji.

Przedstawiciele wszystkich powyższych instytucji poparli pomysł zorganizowania festiwalu Rock na Bagnie 2013 w Osowcu jako atrakcyjnej formy promocji regionu deklarując współudział oraz pomoc w jego organizacji.

Rock na baggnie

Aktualności

Poniżej prezentujemy teledysk LIP DUB Biebrza powstały w ramach projektu "Moja mała ojczyzna miejscem wielu atrakcji. Młodzieżowy Klub Aktywności Lokalnej" w ramach Programu Równać Szanse. W teledysku wykorzystano utwór zespołu zespołowi Poparzeni Kawą 3 - "Kawałek do tańca". Zapraszamy do obejrzenia LIP DUBa.


Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego 2012r.
www.fundacja.monki.pl